Privatumo Politika

 Aromeli Privatumo politika. Paskutinį kartą atnaujinta: 2023 02 05

Šioje Privatumo politikoje aprašoma, kaip „Aromeli MB“ (toliau – „Svetainė“, „mes“, „mūsų“) renka, naudoja ir atskleidžia jūsų asmens duomenis, kai jūs apsilankote, naudojatės mūsų paslaugomis ar įsigyjate prekių iš aromeli.com (toliau – „Svetainė“) ar kitaip bendraujate su mumis (toliau – „Paslaugos“). Šios Privatumo politikos terminais „jūs“ ir „jūsų“ reiškia jus kaip Paslaugų naudotoją – klientą, svetainės lankytoją ar kitą asmenį, asmens duomenis surinktus vadovaujantis šia Privatumo politika.

Prašome atidžiai perskaityti šią Privatumo politiką. Naudodami ir turėdami prieigą prie Paslaugų, jūs sutinkate, kad jūsų asmens duomenys bus renkami, naudojami ir atskleidžiami, kaip nurodyta šioje Privatumo politikoje. Jei nesutinkate su šia Privatumo politika, prašome nenaudokite Paslaugų.

Pakeitimai šioje Privatumo politikoje

Mes galime atnaujinti šią Privatumo politiką, įskaitant pakeitimus, atspindinčius mūsų veiklos būdą ar kitus operacinius, teisinius ar reguliavimo reikalavimus. Pakeistą Privatumo politiką paskelbsime Svetainėje, atnaujinsime „Paskutinį kartą atnaujinta“ datą ir vykdysime kitus, pagal taikomus įstatymus, reikalingus veiksmus.

Kaip mes renkame ir naudojame jūsų asmens duomenis

Siekdami teikti Paslaugas, renkame per paskutinius 12 mėnesių jūsų asmens duomenis iš įvairių šaltinių, kaip nurodyta žemiau. Duomenys, kuriuos renkame ir naudojame, gali skirtis priklausomai nuo to, kaip jūs komunikuojate su mumis.

 

Be apačioje nurodytų konkrečių panaudojimo būdų, gautus jūsų asmens duomenis galime naudoti bendraujant su jumis, teikiant Paslaugas, laikantis taikomų teisinių įsipareigojimų, vykdant bet kokių taikomų paslaugų teikimo sąlygų nurodymus ir siekiant apsaugoti ar ginti Paslaugas, mūsų teises ir mūsų naudotojų ar kitų teises.

Kokie asmens duomenys surinkti

Jums su mumis bendraujant tiesiogiai per mūsų Paslaugas galimi šie jūsų pateikti asmens duomenys:

 • Pagrindiniai kontaktiniai duomenys, įskaitant jūsų vardą, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą.
 • Užsakymo informacija, įskaitant jūsų vardą, apmokėjimo patvirtinimą, el. pašto adresą, pristatymo adresą ir kt.
 • Paskyros informacija, įskaitant vartotojo vardą, slaptažodį, saugos klausimus.
 • Pirkinių informacija, įskaitant peržiūrėtas prekes, dedamas į krepšelį ar įtraukiamas į norų sąrašą.
 • Klientų aptarnavimo informacija, įskaitant informaciją, kurią pasirenkate įtraukti bendravime su mumis, pvz., siunčiant pranešimą per Paslaugas.
 • Kai kurie Paslaugų ypatumai gali reikalauti, kad tiesiogiai pateiktumėte tam tikrą informaciją apie save. Galite atsisakyti pateikti šią informaciją, tačiau tai gali neleisti jums naudotis tam tikrais Paslaugų ypatumais.

Duomenų rinkimas naudojant slapukus

Taip pat automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų sąveiką su Paslaugomis („Naudotojo duomenys“). Tam naudojame slapukus, pikselius ir panašias technologijas („Slapukai“). Naudotojo duomenys gali apimti informaciją apie tai, kaip jūs naudojatės mūsų Svetaine ir savo paskyra, įskaitant įrenginio informaciją, naršyklės informaciją, informaciją apie jūsų tinklo ryšį, jūsų IP adresą ir kitą informaciją apie jūsų sąveiką su Paslaugomis.

Duomenų gavimas iš trečiųjų šalių

Pagaliau mes galime gauti jūsų duomenų iš trečiųjų šalių, įskaitant tiekėjus ir paslaugų teikėjus, kurie gali rinkti informaciją mūsų vardu, pvz.,:

Įmonės, kurios remia mūsų Svetainę ir Paslaugas, tokias kaip Shopify.

Mokėjimo apdorojimo operatoriai, surinkantys mokėjimo informaciją (pvz., banko sąskaitos, kredito ar debeto kortelės informaciją, apmokėjimo adresą) norėdami apdoroti jūsų mokėjimą ir įvykdyti jūsų užsakymus bei suteikti jums prašytas prekes ar paslaugas, siekiant vykdyti sutartį su jumis.

Aplankius mūsų Svetainę, atidarant arba spustelėjus mūsų el. laiškus mes arba trečiosios šalys, su kuriomis bendradarbiaujame, gali automatiškai rinkti tam tikrą informaciją naudojant interneto sekimo technologijas, tokiu būdu kaip pikseliai, žymės, programinės įrangos kūrėjų rinkiniai, trečiųjų šalių bibliotekos ir slapukai.

Visą iš trečiųjų šalių gautą informaciją tvarkysime vadovaudamiesi šia Privatumo politika. Mes neatsakome už iš trečiųjų šalių gautų duomenų tikslumą ir nesame atsakingi už trečiųjų šalių politikas ar praktikas. Daugiau informacijos rasite žemiau, skyriuje „Tretieji šaltiniai, svetainės ir nuorodos“.

Kaip mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją

Teikimas produktų ir paslaugų. Mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją, kad galėtume Jums teikti paslaugas ir vykdyti sutartį su Jumis, įskaitant mokėjimų tvarkymą, Jūsų užsakymų vykdymą, pranešimų siuntimą Jums, susijusiems su Jūsų paskyra, pirkimais, grąžinimais, keitimais ar kitomis operacijomis, pavyzdžiui, apžvalgų rašymą, paskyros palaikymą, tvarkymą ir kita.

Marketingas ir reklama. Mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją rinkodaros ir reklamos tikslais, tokiais kaip siųsti reklamines ir rinkodaros žinutes el. paštu, tekstu ar paštu, ir rodyti Jums reklamą produktams ar paslaugoms. Tai gali apimti Jūsų asmeninės informacijos naudojimą, kad galėtume pritaikyti paslaugas ir reklamą mūsų svetainėje bei kitose svetainėse.

Saugumas ir sukčių prevencija. Mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją aptikti, tirpti ar imtis veiksmų dėl galimo sukčiavimo, nelegalios ar kenksmingos veiklos. Jei pasirenkate naudotis paslaugomis ir registruojate paskyrą, atsakote už savo paskyros prisijungimo duomenų saugumą. Labai rekomenduojame nedalinti savo vartotojo vardo, slaptažodžio ar kitų prisijungimo duomenų su kitais. Jei manote, kad Jūsų paskyra buvo pažeista, nedelsdami susisiekite su mumis.

Bendravimas su Jumis. Mes naudojame Jūsų asmeninę informaciją teikti Jums klientų palaikymą ir pagerinti mūsų paslaugas. Tai yra mūsų teisėti interesai, kad galėtume būti jums atsakingi, teikti efektyvias paslaugas ir palaikyti verslo santykius su Jumis.

Slapukai

Kaip ir dauguma svetainių, mes naudojame slapukus mūsų svetainėje. Išsamesnę informaciją apie naudojamus slapukus, kurie mūsų parduotuvę varo per Shopify, galite rasti adresu https://www.shopify.com/legal/cookies. Mes naudojame slapukus mūsų svetainės ir paslaugų veikimui gerinti (įskaitant veiksmus ir pageidavimus prisiminti), analizuoti ir geriau suprasti vartotojų sąveiką su paslaugomis. Mes taip pat galime leisti trečiosioms šalims ir paslaugų teikėjams naudoti slapukus mūsų svetainėje, kad galėtume pritaikyti paslaugas, produkciją ir reklamą mūsų svetainėje bei kitose svetainėse.

Dauguma naršyklių automatiškai priima slapukus pagal numatytuosius nustatymus, tačiau galite pasirinkti nustatyti naršyklę taip, kad ji pašalintų ar atmestų slapukus per naršyklės valdiklius. Atkreipkite dėmesį, kad slapukų pašalinimas ar blokavimas gali neigiamai paveikti jūsų vartotojo patirtį ir gali sukelti tam tikrų paslaugų, įskaitant tam tikras funkcijas ir bendrą funkcionalumą, klaidingą veikimą ar jų nebuvimą. Be to, slapukų blokavimas gali ne visiškai užkirsti kelią mūsų informacijos dalinimui su trečiosiomis šalimis, tokiais kaip mūsų reklamos partneriais.

Kaip mes atskleidziame asmeninę informaciją

Tam tikromis aplinkybėmis mes galime atskleisti Jūsų asmeninę informaciją trečiosioms šalims teisėtais tikslais, laikantis šio privatumo politikos. Tokios aplinkybės gali apimti:

Su tiekėjais ar kitomis trečiosiomis šalimis, kurios atlieka paslaugas mūsų vardu (pvz., IT valdymą, mokėjimų tvarkymą, duomenų analizę, klientų palaikymą, debesų saugojimą, užsakymų vykdymą ir pristatymą).

Su verslo ir rinkodaros partneriais, įskaitant Shopify, norint teikti paslaugas ir reklamuoti Jums. Mūsų verslo ir rinkodaros partneriai naudos Jūsų informaciją vadovaudamiesi savo privatumo pranešimais.

Kai Jūs tiesiogiai mums nurodote arba sutinkate su mūsų informacijos atskleidimu trečiosioms šalims, pavyzdžiui, norėdami pristatyti Jums produktus ar per Jūsų naudojimąsi socialinių tinklų valdikliais ar prisijungimo integracijomis, Jūsų sutikimu.

Su mūsų susijusiomis įmonėmis ar kitaip mūsų įmonių grupėje, siekiant sėkmingai vykdyti verslą.

Susijusiomis su verslo sandoriais, tokiomis kaip sujungimas ar bankroto procesas, laikantis taikomų teisinių įsipareigojimų (įskaitant atsakymą į išsakytus paieškos įsakymus, paieškos įsakymus ir panašius prašymus), vykdant taikomus paslaugų teikimo sąlygas ir ginant ar saugant paslaugas, mūsų teises ir teises mūsų vartotojų ar kitų asmenų.

Per paskutinius 12 mėnesių mes atskleidėme šias asmeninės informacijos kategorijas ir jautriąsias asmeninės informacijos kategorijas (pažymėtas *) apie vartotojus tikslais, nurodytais "Kaip mes renkame ir naudojame Jūsų asmeninę informaciją" ir "Kaip mes atskleidžiame asmeninę informaciją".

Kategorija:

 • Identifikatoriai, tokie kaip pagrindiniai kontaktų duomenys ir tam tikra užsakymo ir paskyros informacija.
 • Komercinė informacija, tokia kaip užsakymo informacija, apsipirkimo informacija ir klientų palaikymo informacija.
 • Interneto ar kitos panašios tinklo veiklos, pavyzdžiui, naudojimo duomenys.

Gavėjų kategorijos:

 • Tie, kurie teikia paslaugas mūsų vardu (tokios kaip interneto paslaugų teikėjai, mokėjimų tvarkytojai, užsakymų vykdymo partneriai, klientų palaikymo partneriai ir duomenų analizės teikėjai).
 • Verslo ir rinkodaros partneriai.
 • Susijusios bendrovės.

Mes nenaudojame ar neskelbiame jautriųjų asmeninių duomenų, siekdami daryti išvadas apie Jus.

Per paskutinius 12 mėnesių mes "pardavėme" ir "dalinomės" (kaip apibrėžta taikomoje teisėje) asmeninę informaciją, siekdami dalyvauti reklamos ir rinkodaros veiklose, kaip nurodyta žemiau.

 

 

Asmeninės informacijos kategorija:


 • Identifikatoriai, tokie kaip pagrindiniai kontaktų duomenys ir tam tikra užsakymo ir paskyros informacija.
 • Komercinė informacija, tokia kaip įrašai apie įsigytus produktus ar paslaugas ir apsipirkimo informacija.
 • Interneto ar kitos panašios tinklo veiklos, pavyzdžiui, naudojimo duomenys.

Gavėjų kategorijos:

 • Verslo ir rinkodaros partneriai.

Naudotojo sukurtas turinys

Paslaugos gali suteikti Jums galimybę paskelbti produktų apžvalgas ir kitą naudotojų sukurtą turinį. Jeigu pasirenkate pateikti naudotojo sukurtą turinį bet kuriam viešam Paslaugų skyriui, šis turinys taps viešas ir pasiekiamas bet kuriam asmeniui.

Mes negalime kontroliuoti, kas gali turėti prieigą prie informacijos, kurią Jūs pasirenkate paskelbti kitiems, ir negalime užtikrinti, kad šios informacijos turėtojai gerbs Jūsų privatumą ar ją saugos. Mes neatsakome už bet kokios informacijos, kurią Jūs viešai paskelbsite, privatumą ar saugumą, taip pat už informacijos tikslumą, naudojimą ar netinkamą naudojimą, kurį atlieka trečiosios šalys.

Trečiųjų šalių svetainės ir nuorodos

Mūsų Svetainė gali teikti nuorodas į trečiųjų šalių valdomas svetaines ar kitas interneto platformas. Jeigu seksite nuorodas į svetaines, nesusijusias ar nesąveikaujančias su mumis, turėtumėte peržiūrėti jų privatumo ir saugumo politikas bei kitas sąlygas. Mes negarantuojame ir neatsakome už tokių svetainių privatumą ar saugumą, įskaitant informacijos tikslumą, išsamumą ar patikimumą, rastą šiose svetainėse. Informacija, kurią teikiate viešose ar pusiau viešose vietose, įskaitant informaciją, kurią dalijatės trečiųjų šalių socialiniuose tinkluose, taip pat gali būti matoma Paslaugų vartotojų ir/ar trečiųjų šalių platformų vartotojų be jokių apribojimų dėl jos naudojimo mūsų ar trečiųjų šalių.

Vaikų duomenys

Paslaugos nėra skirtos naudoti vaikams, ir mes sąmoningai nerenkame jokių vaikų asmeninės informacijos. Jeigu esate vaiko tėvai ar globėjai ir vaikas mums pateikė savo asmeninę informaciją, galite susisiekti su mumis naudodami žemiau nurodytus kontaktus ir paprašyti ją ištrinti.

Tinkamai įsigaliojus šios Privatumo Politikos, mums nežinoma, kad mes "dalijamės" ar "parduodame" (kaip tie terminai apibrėžiami taikomose teisės aktuose) asmeninę informaciją apie asmenis, jaunesnius nei 16 metų.

Saugumas ir jūsų informacijos saugojimas

Prašome prisiminti, kad jokie saugumo priemonės nėra tobulos ar neįveikiamos, todėl mes negalime garantuoti "tobulo saugumo". Be to, bet kokia informacija, kurią mums siunčiate, gali būti nepakankamai apsaugota perduodant. Rekomenduojama vengti nesaugių ryšių kanalų naudojimo norint mums pateikti jautrią ar konfidencialią informaciją.

Kiek laiko mes saugome Jūsų asmeninę informaciją priklauso nuo įvairių faktorių, tokių kaip ar reikia informacijos išsaugoti Jūsų paskyrai, teikti paslaugas, laikytis teisinių įsipareigojimų, išspręsti ginčus ar taikyti kitus taikomus sutartinius ir politikos dokumentus.

Jūsų teisės ir pasirinkimai

Priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite turėti visas arba kai kurias iš apačioje nurodytų teisių, susijusių su Jūsų asmenine informacija. Tačiau šios teisės nėra absoliučios, jos gali taikytis tik tam tikroms aplinkybėms ir tam tikrais atvejais mes galime atmesti Jūsų prašymą, kaip numatyta teisės aktų.

Teisė į Prieigą / Žinoti. Galite turėti teisę paprašyti prieigos prie Jūsų asmeninės informacijos, kurią mes laikome apie Jus, įskaitant informaciją apie tai, kaip mes naudojame ir bendriname Jūsų informaciją.

Teisė į Ištrynimą. Galite turėti teisę paprašyti ištrinti Jūsų asmeninę informaciją, kurią mes laikome.

Teisė į Taisymą. Galite turėti teisę paprašyti ištaisyti neteisingą Jūsų asmeninę informaciją, kurią mes laikome.

Perkeliamumo Teisė. Galite turėti teisę gauti kopiją Jūsų asmeninės informacijos, kurią mes laikome, ir paprašyti ją perduoti trečiajai šaliai tam tikroms aplinkybėmis ir su tam tikromis išimtimis.

Teisė Nesutikti su Pardavimu, Dalinimusi arba Reklama. Galite turėti teisę tiesiogiai mums nurodyti, kad mes nevykdytume Jūsų asmeninės informacijos "pardavimo" arba "dalinimosi" arba atsisakytume apdoroti Jūsų asmeninę informaciją tikslais, laikomais "targtine reklama", kaip apibrėžta taikomuose privatumo teisės aktuose. Atkreipkite dėmesį, kad jeigu lankotės mūsų Svetainėje su "Global Privacy Control" (Globale Privatumo Valdymo) pasirinkimo signalu įjungtu, priklausomai nuo to, kur Jūs esate, mes automatiškai tai laikysime prašymu nebevykdyti informacijos "pardavimo" arba "dalinimosi" su įrenginiu ir naršykle, kurias naudojate lankydamiesi Svetainėje.

Teisė Riboti ir/arba Neleisti naudoti ir Atskleisti Jautrios Asmeninės Informacijos. Galite turėti teisę tiesiogiai mums nurodyti apriboti mūsų jautrios asmeninės informacijos naudojimą ir/arba atskleidimą tik iki to, kas būtina vykdyti Paslaugas ar suteikti prekes, kurios yra pagrįstos vidutinio asmens lūkesčiais.

Apsiribojimas Apdorojimo: Jūs galite turėti teisę prašyti mūsų nutraukti ar apriboti jūsų asmens duomenų apdorojimą.

Sutikimo Atsiėmimas: Jei mes remiamės jūsų sutikimu apdoroti jūsų asmens duomenis, jūs galite turėti teisę atsiimti šį sutikimą.

Apeliacija: Jūs galite turėti teisę apskųsti mūsų sprendimą, jei mes atsisakome vykdyti jūsų prašymą. Tai galite padaryti atsakydami tiesiogiai į mūsų atsisakymą.

Komunikacijos Nustatymų Valdymas: Mes galime jums siųsti reklaminius laiškus, ir jūs galite bet kada atsisakyti juos gauti naudodami atsisakymo parinktį, pateiktą mūsų jums siunčiamuose laiškuose. Jei atsisakysite, mes vis tiek galime jums siųsti nereklaminius laiškus, pavyzdžiui, tuos, susijusius su jūsų "Powered by Shopify" paskyra ar užsakymais, kuriuos esate padaręs(arė) jūs.

Jūs galite pasinaudoti bet kuria šių teisių, jei tai nurodyta mūsų svetainėje arba susisiekę su mumis naudodami žemiau pateiktus kontaktinius duomenis.

Gali prireikti rinkti informaciją iš jūsų, kad patikrintume jūsų tapatybę, pavyzdžiui, jūsų el. pašto adresą ar paskyros informaciją, prieš suteikiant išsamų atsakymą į prašymą. Atsižvelgiant į taikomus įstatymus, jūs galite paskirti įgaliotąją asmenį, kuris jūsų vardu pateiktų prašymus dėl jūsų teisių naudojimo. Prieš priimdami tokią prašymą iš įgaliotojo, reikalausime, kad jis pateiktų įrodymų, jog jūs jį įgalinote veikti jūsų vardu, ir galime reikalauti, kad jūs patys patvirtintumėte savo tapatybę tiesiogiai su mumis. Mes atsakysime į jūsų prašymą laiku, kaip reikalaujama taikomais įstatymais.

Mes naudojame „Shopify“ reklamos paslaugas, tokią kaip „Shopify Audiences“, kad padėtume pritaikyti reklamą, kurią matote trečiųjų šalių svetainėse. Norėdami apriboti „Shopify“ pardavėjus, naudojančius šias reklamos paslaugas, naudoti jūsų asmens duomenis šioms paslaugoms, apsilankykite svetainėje https://privacy.shopify.com/en.

Skundai

Jei turite skundų dėl to, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis, prašome susisiekti su mumis naudodami žemiau pateiktus kontaktinius duomenis. Jei nesate patenkinti mūsų atsakymu į jūsų skundą, priklausomai nuo to, kur gyvenate, galite turėti teisę apskųsti mūsų sprendimą, susitikdami su mumis naudodami žemiau pateiktus kontaktinius duomenis, arba kreiptis į savo vietos duomenų apsaugos instituciją.

Tarptautiniai Vartotojai

Prašome atkreipti dėmesį, kad mes galime perkelti, saugoti ir tvarkyti jūsų asmens duomenis už jūsų gyvenamosios šalies ribų, įskaitant Jungtines Valstijas. Jūsų asmens duomenis taip pat tvarko personalas ir trečiųjų šalių paslaugų teikėjai bei partneriai šiose šalyse.

Jei perkelsime jūsų asmens duomenis iš Europos, mes remsimės pripažintais perkėlimo mechanizmais, tokiais kaip Europos Komisijos Standartiniai Sutartinių Sąlygų modeliai arba ekvivalentūs sutartys, išduoti atitinkamo kompetentingo Jungtinės Karalystės institucijos, kaip būtina, leidimu, nebent duomenų perkėlimas vykdomas į šalį, kurioje nustatytas pakankamas duomenų apsaugos lygis.

Kontaktai

Aromeli MB
info@aromeli.com
+37068773294