Pirkimo/Naudojimo Taisyklės

Mūsų elektroninė parduotuvė aromeli.com (toliau - El. parduotuvė). Mūsų komanda ypatingai stengiasi užtikrinti, kad Jums būtų pateikiami aukštos kokybės ir saugūs kvepalų bei kitokie produktai, siekdama suteikti Jums nepriekaištingą apsipirkimo internetu patirtį. Mes dedame visas pastangas, kad galėtume pasiūlyti Jums geriausią paslaugą ir užtikrinti Jūsų pasitenkinimą.

El. parduotuvės valdytoju ir joje siūlomų prekių pardavėju (toliau – Pardavėjas arba mes) yra:

 • “MB Aromeli“,
 • Juridinio asmens kodas: 306381194
 • Veiklos vietos adresas: Sevčenkos 16A, Vilnius, Lietuva.
 • El. pašto adresas: info@aromeli.com

Pateikiant užsakymą el. parduotuvėje, perskaitykite šias pirkimo-pardavimo taisykles (toliau – Taisyklės). Taisyklės nustato bendrąsias naudojimosi El. parduotuve sąlygas ir yra taikomos Jums renkantis, užsakant ir perkant El. parduotuvėje siūlomas prekes ar kitaip naudojantis El. parduotuvės paslaugomis.

Mes pasiliekame teisę pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, todėl rekomenduojame su Taisyklėmis susipažinti kiekvieno apsipirkimo metu. Jūsų pirkimui visuomet taikome Taisykles, galiojančias užsakymo pateikimo momentu. Jums pateikus prekių užsakymą, mes laikysime, kad Jūs esate susipažinęs ir besąlygiškai sutinkate su Taisyklėmis.

PIRKIMO-PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMAS

Pirkti El. parduotuvėje turi teisę

1. Veiksnūs fiziniai asmenys, t. y. asmenys, sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka;
2. Nepilnamečiai asmenys nuo 14 iki 18 metų amžiaus, turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis; 

Jums perkant El. parduotuvėje, šios Taisyklės tampa tarp Jūsų ir Pardavėjo sudaryta pirkimo-pardavimo sutartimi ir yra abiem šalims privalomas teisinis dokumentas.


Neatskiriama pirkimo-sutarties dalimi yra:

 • Jūsų užsakymo duomenys – pasirinktų prekių krepšelis, Jūsų (pirkėjo) vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris, prekių pristatymo adresas ir kiti Jūsų duomenys bei pirkimo pasirinkimai, kuriuos Jūs pateikiate užsakymo metu;
 • Informacija apie prekę, jos esmines savybes ir kainą, pateikiama El. parduotuvėje prie Jūsų pasirinktos prekės;
 • Informacija apie prekių pristatymą, terminus ir pristatymo kainą, pateikiama čia;
 • Kvepalų produktų saugaus naudojimo reikalavimai, pateikiami El. parduotuvėje https://aromeli.com/pages/saugus-naudojimas
 • Užsakymo patvirtinimas, kurį yra siunčiamas Jums el. paštu.

Pirkimo-pardavimo sutarties sudarymo įrodymai, t.y. patvirtintas užsakymas, jo turinys, pateikimo data ir laikas, atlikto apmokėjimo ir sąskaitos-faktūros duomenys, taip pat informacija apie užsakymo pristatymą yra saugomi elektroniniu formatu Pardavėjo duomenų bazėje.

PREKIŲ UŽSAKYMAS IR APMOKĖJIMAS

Prekių kainos yra nurodytos El. parduotuvės kataloge prie kiekvienos prekės. Prekės parduodamos kainomis, galiojančiomis užsakymo pateikimo momentu. Prekių kainos El. parduotuvėje yra nurodytos eurais su PVM.

Papildomai prie prekių kainos gali prisidėti pristatymo mokestis, kurio dydis apskaičiuojamas ir nurodomas užsakymo lange.

Pridėjus pageidaujamus produktus į pirkinių krepšelį, būtina įvesti reikiamus duomenis užsakymo vykdymui. Pasirinkite patogų pristatymo būdą, patvirtinkite, kad susipažinote su mūsų taisyklėmis bei privatumo politika, ir atlikite užsakymo apmokėjimą pagal Jūsų pasirinkimą. Po sėkmingo apmokėjimo sistema Jums elektroniniu paštu išsiųs mokėjimo ir užsakymo patvirtinimą.

Jūs esate atsakingi už užsakymo metu pateikiamų asmeninių duomenų teisingumą. Jeigu pateikiate neteisingus duomenis, pvz. neteisingą pristatymo adresą, neteisingą tel. numerį ar kt., siuntinys gali Jūsų nepasiekti ir Pardavėjas nebus už tai atsakingas.

PREKIŲ PRISTATYMAS IR ATSIĖMIMAS

Prekes pristatome užsakymo pateikimo metu Jūsų pasirinktu būdu, toliau nurodytais terminais, kurie skaičiuojami nuo užsakymo apmokėjimo.

Lietuvoje:

 • Išsiunčiame į Omniva arba LP Express paštomatų taškus Lietuvoje. Pristatymo terminas 3-8 darbo dienos;

Kai užsakymas išsiunčiamas arba paruošiamas atsiimti, sistema Jūsų elektroniniu paštu atsiunčia atitinkamą pranešimą.

Įprastai prekės pristatomos Pirkėjui į jo nurodytą Omnivą/LP Express paštomatą: Lietuvoje per 3-8 darbo dienas. Pirkėjas sutinka, jog išimties tvarka dėl nenumatytų aplinkybių prekių pristatymas gali vėluoti, tačiau, bet kuriuo atveju, prekės turi būti pristatytos ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Pirkėjo apmokėjimo patvirtinimo.

Nesėkmingas pristatymas ir atsakomybė

Jeigu dėl Jūsų klaidos (pvz., neteisingai pateikti duomenys užsakymo metu ar nebuvote namuose siuntos pristatymo metu) negalima įteikti siuntos, arba jeigu nesulaukiate jos per pašto ar kurjerių tarnybos nustatytą laiką, ir siunta yra grąžinama Pardavėjui, užsakymas bus laikomas atšauktu. Jums bus grąžinama suma, kurią mokėjote už prekes, tačiau bus atskaičiuoti prekių pristatymo ir siuntos grąžinimo mokesčiai, taip pat banko mokesčiai, jei tokių buvo dėl banko pavedimų įvykdymo.

Jei po nesėkmingo bandymo pristatyti Jums siuntą ji tampa prarasta ar sugadinta, ir Pardavėjui jos negalima grąžinti, Pardavėjas neprisiima atsakomybės dėl pinigų, kuriuos mokėjote už prarastas ar sugadintas prekes, grąžinimo. Tai reiškia, kad nuo nesėkmingo pristatymo momento prekių atsitiktinio praradimo ar sugadinimo rizika tenka Jums, išskyrus atvejus, kai prekės nebuvo pristatytos dėl Pardavėjo kaltės.

SIUNTOS IR PREKIŲ PATIKRINIMAS BEI PRETENZIJOS DĖL NEATITIKIMŲ

Kai siuntinys yra pristatomas į paštomatą, būtina nedelsiant patikrinti gautų prekių asortimentą, kiekį ir jų būklę.

Jeigu pastebite sugedusią siuntą ar pastebite nesutapimų su užsakytomis prekėmis ar matomų trūkumų, nedelsdami, bet ne vėliau kaip per dvi darbo dienas nuo siuntos gavimo, praneškite Pardavėjui vienu iš nurodytų būdų:

 • parašykite mums privačią žinutę Facebook arba Instagram arba
 • užpildykite prekės grąžinimo formą, kurią gausite parašę mums el. paštu info@aromeli.com

Pridėkite nuotraukas, iš kurių matytųsi prekės brokas ar kiti neatitikimai.

Jūsų pranešimą mes išnagrinėsime ne vėliau kaip per 1-3 darbo dienas ir su Jumis susisieksime.

Jeigu prekė išties nekokybiška ar yra kitų užsakymo neatitikimų, mes nekokybišką prekę pakeisime kokybiška (arba Jūsų pasirinkimu priimsime nekokybiškos prekės grąžinimą) arba ištaisysime kitus užsakymo vykdymo neatitikimus.

Prekės grąžinamos ir keičiamos Taisyklių dalyje „Prekių grąžinimas ir keitimas“ nurodyta tvarka.

Jeigu pastebėjimų dėl sugadintos siuntos, vizualiai matomų prekių trūkumų, prekių kiekio ir/ar asortimento nepateikiate per 1 (vieną) darbo dieną po siuntinio gavimo dienos, yra laikoma, kad pristatytų prekių asortimentas, kiekis ir kokybė yra tinkami, prekės pristatymo metu neturėjo jokių išoriškai matomų trūkumų, už kuriuos būtų atsakingas Pardavėjas.

TEISĖ ATSISAKYTI SUTARTIES

Jeigu El. parduotuvėje įsigyta prekė neatitinka Jūsų lūkesčių arba Jūs tiesiog apsigalvojote, Jūs turite teisę per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties ir netikusią prekę grąžinti arba ją pakeisti.

SVARBU:

 • Teise atsisakyti sutarties ir grąžinti ar pakeisti kokybišką prekę galite pasinaudoti tik jei prekė nėra sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos prekinė išvaizda, ji nebuvo naudojama, nepažeista prekės pakuotė, jos apsauga;
 • Teisė atsisakyti sutarties ir grąžinti ar pakeisti kokybišką prekę negalioja kosmetikos gaminiams, kurie neturi pakuotės apsaugos (apsauginio kamštelio, apsauginės plėvelės ir pan.), nes jie dėl sveikatos ir higienos priežasčių nebūtų tinkami vėl parduoti;
 • Teisė atsisakyti sutarties ir grąžinti ar pakeisti kokybišką prekę negalioja kitoms prekėms, kurios po pristatymo buvo išpakuotos ir yra netinkamos grąžinti dėl sveikatos apsaugos ar higienos priežasčių;
 • Teisė atsisakyti sutarties negalioja verslininkams, t.y. asmenims (įskaitant juridinius asmenis), perkantiems prekes ne asmeniniam naudojimui.

Norėdami pasinaudoti teise atsisakyti sutarties ir grąžinti ar pakeisti prekę, susisiekite su Pardavėju vienu iš nurodytų būdų:

 • parašykite mums privačią žinutę Facebook arba Instagram arba
 • užpildykite prekės grąžinimo formą, kurią gausite parašę mums el. paštu info@aromeli.com
 • Atminkite, kad pranešimą apie pageidavimą grąžinti ar pakeisti prekę turite pateikti ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo prekės gavimo dienos.

Jeigu pareiškimą apie sutarties atsisakymą pateikiate iki prekių išsiuntimo (perdavimo siuntų tarnybai ar kurjeriui), mes užsakymą anuliuosime, prekės nebus išsiųstos, o pinigus Jums grąžinsime ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų po sutarties atsisakymo dienos.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Grąžinamas ar norimas pakeisti prekes išsiųskite mums toliau numatyta tvarka:

 1. Siunčiamas prekes saugiai supakuokite. Supakuotos ir paruoštos išsiųsti prekės turi būti apsaugotos nuo dūžio, sulaužymo, išsiliejimo ar kitokio sugadinimo;
 2. Ant siuntos ar joje būtinai užrašykite užsakymo numerį (arba į siuntą įdėkite prekės grąžinimo formą su užsakymo numeriu). SVARBU: jeigu siuntoje nebus nurodytas užsakymo numeris, siuntą gali būti neįmanoma identifikuoti;
 3. Siuntą su grąžinamomis prekėmis išsiųskite mums per Omnivą į Mindaugo g. 11 - Omniva Vilniaus MAXIMA Mindaugo paštomatą (Vilnius).
 4. Gavę grąžintas prekes, mes jas patikrinsime ir, jei grąžintos prekės atitinka Taisyklėse nurodytas grąžinimo sąlygas, mes grąžinsime Jums pinigus arba, Jums pasirinkus prekių keitimą, pristatysime Jums naujas prekes.

Jeigu grąžintos prekės neatitinka Taisyklėse nurodytų sąlygų, pvz. grąžinamos kokybiškos prekės yra sugadintos, praradusios prekinę išvaizdą, naudotos, pažeista pakuotė, jos apsauga ir pan., mes turime teisę savo pasirinkimu:

 • nepriimti prekių grąžinimo ir jas grąžinti Jums atgal;
 • iš Jums grąžinamų sumų išskaičiuoti nuostolius dėl prekės vertės sumažėjimo arba išlaidas, reikalingas prekės prekybinei išvaizdai ir/ar vertei atkurti.

Kokybiškas prekes keičiame tik tuomet, jeigu:

 • turime Jūsų pageidaujamos prekės likutį;
 • nėra padidėjusi prekės kaina. Jeigu prekę įsigijote akcijos metu ir akcija yra pasibaigusi arba prekės kaina padidėjo, mes prekės pakeisti negalėsime, nebent, atskirai suderinus su Pardavėju ir Pardavėjui sutinkant, Jūs sumokėsite prekės kainų skirtumą.

Jeigu prekė negali būti pakeista, mes grąžiname Jums pinigus. Jeigu naujos prekės kaina yra mažesnė, nei sumokėtoji už keičiamą prekę, mes grąžiname Jums kainų skirtumą.

Pinigai už grąžintas kokybiškas ar nekokybiškas prekes, o taip pat keičiamų prekių skirtumas Jums grąžinami ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų po prekių gavimo pas Pardavėją dienos. Kartu yra grąžinamas ir prekių pristatymo mokestis arba proporcinga jo dalis, kai grąžinama tik dalis prekių.

Kai grąžinamos nekokybiškos prekės, mes taip pat kompensuojame jų faktines grąžinimo išlaidas, kurių bendra suma negali viršyti 5 Eur grąžinant Lietuvoje, nepriklausomai nuo Jūsų pasirinkto siuntimo ar kito grąžinimo būdo.

Kokybiškų prekių grąžinimo išlaidos tenka Jums ir Pardavėjas jų nekompensuoja.

Pinigai grąžinami pavedimu į Jūsų sąskaitą, iš kurios atliktas apmokėjimas už prekes. Jeigu mokėjimą atlikote ne pavedimu ar mokėjimo kortele, pinigus grąžinsime į Jūsų nurodytą banko sąskaitą.

PREKIŲ KOKYBĖS GARANTIJA

Pardavėjas pagal įstatymą garantuoja El. parduotuvėje parduodamų prekių kokybę.

Garantija negalioja, jeigu prekė sugadinama paties Pirkėjo (netinkamai naudojant, netinkamai prižiūrint, pažeidus laikymo ar naudojimo sąlygas ir pan.), taip pat, kai prekė natūraliai nusidėvi.

Išaiškėjus prekės kokybės trūkumui, už kurį atsako Pardavėjas, Jūs turite teisę savo pasirinkimu reikalauti:

 • nemokamai pataisyti prekę,
 • reikalauti nemokamai pakeisti prekę į tinkamos kokybės prekę;
 • reikalauti atitinkamai sumažinti prekės kainą;
 • vienašališkai nutraukti sutartį ir pareikalauti sugrąžinti sumokėtą kainą, išskyrus, kai prekės trūkumas yra mažareikšmis.

Kreipimąsi dėl išaiškėjusių prekės kokybės trūkumų turite pateikti iki tol kol prekei yra nustatytas tinkamumo naudoti terminas (nurodomas ant prekės arba jos pakuotės).

Kreipimąsi pateikite Pardavėjui el. paštu info@aromeli.com arba privačia žinute Aromeli Facebook arba Instagram paskyroje. Jūsų kreipimąsi mes išnagrinėsime ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas ir su Jumis susisieksime. Mes pasiliekame teisę paprašyti pateikti prekę mums, kad galėtume išsamiai įvertinti trūkumo pobūdį ir jo atsiradimo priežastis.

Jeigu prekės kokybės trūkumas pasitvirtins, mes prekę pataisysime, pakeisime, sumažinsime kainą arba grąžinsime Jums pinigus (išskyrus, kai trūkumas mažareikšmis), priklausomai nuo Jūsų pasirinkto teisių gynimo būdo ir laikydamiesi galiojančių įstatymų.

AROMELI ALIEJINIŲ KVEPALŲ NAUDOJIMAS

Naudokite Aromeli aliejinius kvepalus tik taip, kaip nurodyta šiame gide. 

Kartu su savo užsakymu gausite jūsų pasiriktos aromos naudojimo instrukciją, kurioje bus norodytos Tarptautinės kvapų asociacijos atrinktų alergenų sąrašas. Jei žinote, jog esate alergiška bet kuriai iš sudeties komponentų - nenaudokite prekės.

Aliejinius kvepalus tepkite tik ant odos, netepkite arti akių. 

Aromeli aliejiniai kvepalai yra skirti suaugusiems, netinka vaikams bei gyvūnams. Nepamirškite aliejus laikyti kuo tamsesnėje patalpoje, jog jie neprarastų savo savybių. Galiojimo laiką rasite ant kiekvienos aromos instrukcijos kortelės.

PIRMOSIOS PAGALBOS PRIEMONIŲ APRAŠYMAS

Patekimas į akis:
Kruopščiai skalaukite dideliu kiekiu vandens mažiausiai 15 minučių, pakeldami apatinius ir viršutinius vokus. Jei reikalinga kreipkitės į gydytoją.

Nurijimas:
Išplauti burną vandeniu ir gerti daug vandens. Niekada nieko neduokite į burną
nesąmoningam žmogui. Neskatinkite vėmimo be gydytojo patarimo. Jei reikia kreipkitės į gydytoją.

Žemiau rasite kiekvieno aliejinio kvapo alergenų sąrašą:

Lolite: dygminų aliejus, kokosų aliejus, simondsijų aliejus, benzilo alkoholis, benzilbenzoatas, kumarinas, farnezolis, limonenas, linaloolis.

Jade: dygminų aliejus, kokosų aliejus, simondsijų aliejus, benzilo alkoholis, benzilbenzoatas, citralas, citronelolis, kumarinas, geraniolis, limonenas, linaloolis, alfa-izometiliononas.

Carnelian: dygminų aliejus, kokosų aliejus, simondsijų aliejus, benzilo alkoholis, benzilbenzoatas, cinamono aldehidas, citralas, citronelolis, kumarinas, eugenolis, geraniolis, izoeugenolis, limonenas, linaloolis.

Moyo: dygminų aliejus, kokosų aliejus, simondsijų aliejus, benzilo alkoholis, benzilbenzoatas, citralas, limonenas, linaloolis, briedragės (oakmoss) ekstraktas.

Gabbro: dygminų aliejus, kokosų aliejus, simondsijų aliejus, benzilo alkoholis, benzilbenzoatas, citralas, citronelolis, kumarinas, eugenolis, geraniolis, heksilcinamono aldehidas, hidroksicitronelalis, izoeugenolis, limonenas, linaloolis, alfa-izometiljononas.

PRETENZIJOS IR GINČŲ SPRENDIMAI

Jeigu Jūs manote, kad Jūsų, kaip pirkėjo, teisės yra pažeistos, Jūs turite teisę, ne vėliau kaip per 3 (tris) mėnesius nuo to, kai sužinojote apie tokį pažeidimą, raštu kreiptis į Pardavėją ir išdėstyti savo pretenzijas ar reikalavimus. Reikalavimus ir pretenzijas priimame el. paštu info@aromeli.com

Gavę Jūsų pretenziją ar reikalavimą, mes jį išnagrinėsime ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų ir pateiksime Jums išsamų motyvuotą rašytinį atsakymą, pagrįstą dokumentais.

Jei problemos išspręsti nepavyksta, Pardavėjo atsakymas Jūsų netenkina arba Pardavėjas atsakymo nepateikia, Jūs turite teisę kreiptis į vartojimo ginčus neteismine tvarka nagrinėjančią instituciją – Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą (Vilniaus g. 25, LT-01402 Vilnius, www.vvtat.lt arba užpildant elektroninę prašymo formą EGS platformoje: http://ec.europa.eu/odr/ ) arba į teismą.

KOMUNIKACIJA

Kilus klausimų ar neaiškumų, galite su mumis susisiekti Jums patogiu būdu:

 • el. paštu info@aromeli.com
 • privačia žinute Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/aromelicom/
 • Privačia žinute Instagram paskyroje: https://www.instagram.com/_aromeli

NENUGALIMA JĖGA (FORCE MAJEURE)

Nenugalimos jėgos aplinkybėmis be kita ko laikomos aplinkybės, kai Pardavėjas yra priverstas sustabdyti gamybą ir/ar negali užtikrinti pakankamų prekių atsargų, ir/ar negali pristatyti užsakymų dėl pandemijos ir panašių aplinkybių, avarijų, gamtos stichijų, valstybės ar vietos valdymo valdžios sprendimų ar kitų nuo Pardavėjo nepriklausančių priežasčių.

Sutarties šalis, kuri remiasi nenugalimos jėgos aplinkybėmis, privalo nedelsdama pranešti kitai šaliai apie jų atsiradimą. Šiuo atveju sutarties vykdymas atidedamas iki nenugalimos jėgos aplinkybės pasibaigs ir bus pašalintos sutarties vykdymui kliudančios jų pasekmės, o tuo atveju, jeigu sutarties vykdymo atnaujinimas negalimas ilgiau kaip 3 mėnesius, sutartis gali būti nutraukta bet kurios iš šalių pareiškimu.  

TAIKYTINA TEISĖ

Šioms Taisyklėms ir Pirkėjo bei Pardavėjo santykiams taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi ginčai sprendžiami įstatymų nustatyta tvarka kompetentingoje Lietuvos Respublikos institucijoje ar teisme.

INTELEKTINĖS NUOSAVYBĖS TEISĖS

Pardavėjas yra visų teisių į svetainės www.aromeli.com turinį savininkas ir turi išimtinę teisę į jų naudojimą. Visi prekių ar paslaugų ženklai, dizainai, pavadinimai, logotipai, tekstai, nuotraukos ir kiti elementai, pateikiami svetainėje aromeli.com, yra Pardavėjo nuosavybė.

Bet koks trečiųjų asmenų atliekamas aromeli.com svetainės dizaino, tekstų, nuotraukų ir kitų turinio elementų kopijavimas ir / ar kitoks naudojimas be raštiško Pardavėjo sutikimo yra autorių ir kitų teisių pažeidimas, baudžiamas pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.