Grąžinimo politika

Jei nusprendėte grąžinti prekę, perkamą internetu, turite tai padaryti per 30 (trisdešimt) dienų nuo prekių pristatymo dienos.

Norint atlikti grąžinimą, būtina laikytis šių sąlygų:

  • Prekė, kurią planuojate grąžinti, privalo būti originalioje, nepažeistoje pakuotėje.
  • Prekė turi būti nepažeista, be jokių defektų ar sugadinimų.
  • Ji turi būti nevartota ir išlaikyti savo pradinę išvaizdą, įskaitant nepažeistas etiketes, apsaugines plėveles ir kitus elementus.
  • Grąžinama prekė privalo turėti tą pačią sudėtį kaip ir pristatymo metu, o kartu su ja turi būti grąžinamos visos gautos su pirkiniu dovanos.

Norėdami pranešti apie grąžinimą, prašome siųsti laišką adresu info@aromeli.lt ir nurodyti užsakymo numerį.

Po Jūsų pranešimo mes susisieksime su Jumis per 2 darbo dienas, kad galėtume aptarti grąžinimo detales.

Svarbu atkreipti dėmesį, kad jei prekė grąžinama be pardavėjo kaltės, pirkėjas privalo padengti grąžinimo išlaidas, kurios nebus kompensuojamos arba grąžinamos.

Prekes galite grąžinti per OMNIVA paštomatus. Grąžinimo kaina – 2,79 Eur.

Kai tik gausime prekę ir įsitikinsime, kad ji nepažeista bei nenaudota, įsipareigosime grąžinti jūsų sumokėtus pinigus. Procedūra užtrunka ne ilgiau kaip 5 darbo dienas ir pinigai bus pervesti į jūsų mokėtojo sąskaitą arba į sąskaitą, kurią nurodėte grąžinimo formoje.

Svarbu paminėti, kad prekių grąžinimo procesas vyksta vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 „Dėl Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“, kuriame išdėstytos ir patvirtintos Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės.

Informuojame, kad pirkėjai, esant ginčytinai situacijai, turėtų pirmiausia kreiptis į pardavėją, o nepavykus išspręsti ginčo, turi teisę kreiptis dėl ginčo sprendimo į elektroninę vartotojų ginčų sprendimo platformą: https://webgate.ec.europa.eu/