Natūralūs Kvapai Prieš Sintetinius Kvapus - Ką Rinktis?

Natūralūs Kvapai Prieš Sintetinius Kvapus - Ką Rinktis?

Natūralūs kvapai prieš sintetinius kvapus - ką rinktis?

Kai galiausiai surandi laiko atsipalaiduoti ir mėgautis savo mėgstamama aroma arba, kai tepate Aromeli aliejinius kvepalus ant savo kūno, ar kada nors užtrunkate minutę pagalvoti, kaip tai yra pagaminta?

Sveiki kvapai, naudingi aliejai palyginti su natūraliais kvapais

Čia pagrindinis žodis yra sveikas ir saugus. Yra paplitęs klaidingas įspūdis, kad viskas natūralu taip pat ir sveika. Tai ne visada būna tiesa. Visi natūralūs aliejai nėra sveiki, netoksiški aliejai, ir ne visi produktai, pažymėti kaip natūralūs, yra 100% natūralūs. Atminkite, kad net natūralūs aliejai gali sukelti sudirgimą, fotosensibilumą ar išprovokuoti įvairias reakcijas, o dažnai sintetinis variantas gali suteikti švaresnį produktą.

Geriausi produktai yra sąmoningai sukurti, siekiant saugumo, švarumo ir bendrai būti netoksiški, kas yra kur kas svarbiau nei tiesiog gauti natūralų produktu. Kaip aromų naudotojas, siekite būti suprantantis, kas yra saugiausias, mažiausiai kenksmingas ingredientas. Dažnai gražūs pavadinimai ant etikečių yra marketinginis triukas.

Daugelis įmonių savo produktus žymi tik kaip "saugius ir natūralius" kaip dalį savo žaliosios rinkodaros strategijos, kad gautų daugiau pardavimų, ir mes pastebėjome, kad tai dažnai pernelyg dažnai naudojama ir neatitinka pažadų.

Aromeli komanda tvirtai remia ir propoguoja natūralius produktus, bet atėjo laikas žengti toliau ir tikrai sutelkti dėmesį į švarius produktus, kurie nėra pagaminti su jokia "nešvaria", toksiška sudedamąja dalimi. Daugelis sintetinių ingredientų taip pat yra saugūs ir gali būti net veiksmingesni nei natūralūs variantai.

Alergijos

Jei ieškote kažko hipoalerginio, nėra jokio sintetinio ar natūralaus kvapo, kuris galėtų teigti tai, nes kiekvienas asmuo yra unikalus ir gali būti alergiškas tiek naturaliems, tiek sintetiniams aromų ingredientams. Tikrai hipoalerginiai produktai turi būti bekvapiai. Taip pat pastebėjome, kad daugiausia alerginių reakcijų dažniausiai randama natūraliuose ingredientuose, nei sintetiniuose, todėl sintetinis variantas paprastai siūlo jautresnę alternatyvą jautriems vartotojams.

Kaip sužinoti, ar jūsų kvepalai pagaminti iš švaraus, netoksinio kvepalų aliejaus?

Kai kurie gamintojai naudoja terminą "netoksinis" arba nuorodą į "nešvarų sąrašą" produktams, kurie yra be ftalatų, sulfatų, parabenų ir kitų reguliuojamų ingredientų. Keletas patarimų, kaip įsitikinti, kad gaunate švarius, netoksiškus kvepalų aliejus:

  • Patikrinkite ES alergenų sąrašą.
  • Patikrinkite SDS arba MSDS.
  • Patikrinkite IFRA, kad suprastumėte, kiek medžiagų naudojama produkte.
  • Įsitikinkite, kad nėra priemaišų ar pigių užpildų mišinyje.
  • Palyginkite kiekvieną ingredientą su aplinkos grupėmis, tokiomis kaip ewg.org.
  • Pažiūrėkite, ar įmonė rūpinasi bendruomenėmis, ekosistemomis ir žemės ūkio praktikomis, susijusiomis su jų ingredientų šaltiniu.

Kokių ingredientų vengti ieškant švaraus, netoksinio kvepalų aliejaus?

Pagrindinis dalykas yra užtikrinti, kad jūsų kvepalų aliejai būtų pagaminti be jokių ingredientų, kurie gali būti kenksmingi jūsų sveikatai. Kai kurie toksinai ingredientai aliejuose apima kancerogenus, reprodukcinius toksinus, neurotoksinus, alergenus ir kitus rūpesčių keliančius chemikalus.

Keletas pavyzdžių:

Ftalatai - padeda ilgiau išlaikyti kvapus, bet yra hormonų trukdytojai, susiję su reprodukcinių pažeidimų gimimo defektais kūdikiams berniukams.

Oktoksinoliai ir nonoksinoliai - taip pat žinomi kaip nuolatiniai hormonų trukdytojai.

Benzino dariniai, formaldehidas ir toluenas - šie yra žinomi kancerogenai.

Saugūs eteriniai aliejai

Eteriniai aliejai turi būti pagaminti iš 100% ekologiškų augalinių medžiagų. Jie vadinami "eteriniais" aliejais dėl to, kad tai yra tam tikro augalo, šaknies ar gėlės esmė, todėl jie turi stipriausius augalų kvapus. Jie gaunami garinės distiliacijos arba tirpalo ekstrakcijos būdu ir turi daug natūralių medicininių ir aromaterapinių savybių.

Pastaba: Atsargiai renkantis eterinius aliejus rinkoje, nes kai kurie gamintojai prideda kitų ingredientų, pvz., bekvapius tirpiklius, veikiančius kaip prailgintojus, kad padidintų savo pelną.

Apibendrinant, teigti jog natūralūs ar sintetiniai kvapai/aliejai yra sveikesni būtų tiesiog neteisinga. Visų pirma, labai svarbu pasidomėti kur ir kaip jūsų norima aroma yra gaminama, kas jos tiekėjai, ar gamintojas yra socialiai atsakingas. Visų antra, svarbu žinoti kokiems ingredientams jūs asmeniškai esate alergiškas ir nepamiršti tikrinti etiketės prieš pradedant naudoti naują aromą.

Grįžti į tinklaraštį